yükleniyor

Blog

Whatsapp ile Hedef Kitlenize Ulaşın

Uzman bir kadro ile birlikte kurulan ve geniş bir müşteri portföyüne ulaşan Portakal Ajans, firmaların reklam ve bilişim ihtiyaçlarına en hızlı yanıtı vermektedir.           &nb... » İncele.

Whatsapp Web Mesaj

            Hemen hemen her işimizin telefon ve bilgisayarlar aracılığı ile döndüğü şu günler de teknoloji talep doğrultusunda oldukça hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor. Her geçen gün işimizi ko... » İncele.

Whatsapp Üzerinden Reklam

            Portakal Ajans reklamınızı milyonlara iletmek için vardır. Bunun için yeni yöntemlerle insanları rahatsız etmeden derdinizi anlatmanızı sağlamaktadır. Bu yolda yeni bir yöntem geliştiren Po... » İncele.

Whatsapp Toplu Video Gönderme

Günümüzde birçok insanın aktif olarak internet ve ya sosyal medya ile ilgilidir. Özellikle cep telefonlarının olmazsa olmaz olduğu bu çağda haberleşme çok önemli bir noktada. Telefonla her gün onlarca ulaşılması gereken kişi, halle... » İncele.

Whatsapp Toplu Video Gönderme

Günümüz de artık birçok insan tarafından yaygın olarak kullanılan Whatsapp insanlara yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Türkiye'de önemli temsilcilerinden biri olan Portakal Ajans bünyesinde her yeni gün yeni bir yenilik ile karş... » İncele.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!