yükleniyor

Google Adwords

Neden Google AdWords?

  • Daha fazla müşteri çekin.
  • Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak, telefonla aranmak veya müşterileri kalıcı hale getirmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.
  • Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın.
  • Google'da kullanıcılar işletmenizi, tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda bulur.
  • Reklamları, yerel veya küresel olarak yayınlayın.
  • Reklamlarınızla belirli ülkelerde, bölgelerde veya şehirlerde bulunan ya da işlemenize veya mağazanıza belirli mesafedeki müşterileri hedefleyin.
  • Yalnızca sonuçlar için ödeme yaparsınız.

Ziyaret yoksa ödeme de yok.

  • Google AdWords'te yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Başka bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.
  • İstediğiniz tutarda bütçeyle başlayın.
  • Kendi bütçenizi kendiniz belirlersiniz. Dolayısıyla maliyetleriniz, reklamlarınızla ulaşmaya çalıştığınız hedeflere bağlı olarak değişir. Bazı işetmeler ayda on binlerce dolar harcarken bazıları birkaç yüz dolarlık yatırım yapmayı daha uygun bulur.


Google Reklam Alternatifleri

1) Arama Ağı Reklamları

Bir Google araması kadar yakın olun. Kullanıcılar sunduğunuz ürün ve hizmetleri aradığında, Arama Ağı reklamlarınız Google arama sonuçlarının yanında gösterilir. Yalnızca kullanıcılar web sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi telefonla aramak için reklamı tıkladığında ödeme yaparsınız.

2) Görüntülü Reklamlar

Farklı cihazlarda İnternet'te ve uygulamalarda müşterilere ulaşın. AdWords görüntülü reklamları iki milyondan fazla web sitesinde ve 650.000'den fazla uygulamada yayınlanır. Böylece reklamınız kitlenizin olduğu yerde gösterilebilir.

3) Video Reklamlar

Öykünüzü anlatın. Video reklamlar yalnızca istediğiniz kullanıcılara gösterilir ve sadece reklam izlendiğinde ödeme yaparsınız. Başka bir deyişle, işletmenizle ilgilenmeyen kullanıcılara reklam göstererek paranızı boşa harcamazsınız.

4) Uygulama Reklamları

Uygulamanızı doğru kullanıcılara gösterin. Uygulama reklamlarıyla, reklamcılık deneyiminiz olmasa bile uygulamanızı Google'da iOS veya Android kullanıcılarına kolayca tanıtabilirsiniz.


Google Adwords Reklam ücretleri, firmanızın hedef kitlesi, aranacak kelime öbeklerine göre değişkenlik göstermektedir. Firmanız için en uygun teklifi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!