yükleniyor

Sesli Mesaj

img

Günümüzün vazgeçilmez iletişim araçlarından biri de sesli mesajsistemidir. Sesli Mesaj , Sesli Duyuru , Sesli Kisa Mesaj, Ses SMS , Telefonlara Sesli Mesaj , Ses Yayinlama , Sesli Arama ,Telefonla Anket, Tele Anket Sistemi , Telefonlari bilgisayarla Arama anlamlarina gelen; Bilgisayar veya elektronik sistemlerle ayni uygulamayi tekrarlayarak çok sayida telefona hizlica ulasan sistemdir. Sesli mesaj bu şekilde tanımlanmaktadır.

Sesli mesaj sistemiyle sesinizi direk hedef kitlenize ulaştıracağınız için sesli mesaj sistemi diğer yazılı ve görsel reklam yöntemlerine göre daha etkili sonuçlar döndürebilmektedir. Sesli mesaj sistemiyle hedef kitlenizi doğrudan sabit telefonlarını ya da cep telefonlarını aradığımız için reklamınızın ya da anketlerinizin ulaşılamaması gibi bi sorunla daha az karşılaşacaksınız. Sesli mesaj ile sesli duyurunuzu yapabilecek, anketler düzenleyecek,kampanyalarınızı kendi sesiniz ya da Gümüş SMS profesyonel seslendirme ekibinin sesiyle duyurabileceksiniz. Kısacası Sesli Mesajınız hedef bölgenizde ya da tüm Türkiye ' de ses getirecektir...Sesli mesaj reklamınızı Gümüş SMS profesyonelliğine bırakarak zamandan ve bütçenizden kayıplar yaşamayın ve hedefinize kesin olarak ulaşın.


Sesli mesaj hizmetini nasıl yapıyoruz ?

  • Sesli mesaj metni hazırlanır. (Tercihinize göre kendi sesiniz veya Gümüş SMS tarafından profesyonel ekibimizce stüdyo ortamında seslendirilir.)
  • Reklamınızın ya da anketinizin yapılacağı hedef kitle bölge olarak belirlenir. İl, ilçe ya da semt olarak krtiterler belirlenir.
  • Sesli mesajınız için yapılacak aramaların zaman aralığı belirlenir.
  • Sesli mesajınız hedeflenen abonelere sizin belirlediğiniz zaman aralığında dinletilir.
  • Ulaşılamayan aboneler tekrar tekrar aranır. Sadece ulaşılan abone sayısına göre ödeme yaparsınız.
  • Arama işlemleri sonlandıktan sonra detaylı arama raporu müşterimize sunulur.


Sesli Mesaj örnek çalışmalarımız için tıklayınız.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!