yükleniyor

Whatsapp Toplu Mesaj Reklamı Bayilik

     Portakal Ajans, Gümüş Şirketler Grubu’na ait bir markadır ve telekomünikasyon sektöründe, 12 yıldır, en yeni teknolojiyi takip ederek, Toplu SMS, sosyal medya reklamcılığı, web tasarımı gibi hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir. 2018 yılı itibariyle Whatsapp Toplu Mesaj Reklamları altyapısını geliştirmiş ve hizmete sunmuştur. Kısa sürede 30 dan fazla bayi ve 1200 den fazla son kullanıcıya Whatsapp Toplu Mesaj hizmetini uluslararası platformda ulaşmıştır.

     Kuruluşumuz bu müşteri taleplerini karşılayabilmek için kalite felsefelerini benimsemiş ve ilk şart olarak müşteri taleplerini karşılamak için değişmeyi göze almak ve sürekli gelişmek hedefini kalite politikası olarak benimsemiştir.

     Whatsapp Toplu Mesaj Reklamı için, kullanımı kolay panel, hızlı erişime ve teknik destek ve güçlü bir altyapı hazırladık. Siz değerli bayi adaylarımız, Türkiye’de ilk ve tek sunulan bu hizmeti müşterilerinize alternatif bir reklam aracı olarak sunabileceksiniz. Size özel panelden kullanıcı oluşturabileceksiniz. Müşterileriniz muhatap olarak bir tek sizi tanıyacak ve panelden ana sağlayıcı bilgisine ulaşamayacaklardır.  


Bayilik Şartları

·         Whatsapp Reklam Hizmeti bayiliği için tek sefer için 1000 USD ödeme yapılması gerekmektedir.

·         Bayiler ilk alımlarında 500.000 Adet Whatsapp kredisi almalıdırlar. Sonraki alımlarında bir alt sınır bulunmamaktadır. Bayilik paketlerinden herhangi biri tercih edilebilir.

·         Portakalajans.net sitesi üzerinden sunulan perakende satış fiyatlarının altında satış yapılması kesinlikle yasaktır.

·         Firmamız uluslararası satış yaptığı için, bayi paneli ve kullanıcı paneli İngilizcedir. Kullanımı basittir.

·         API ile gönderim imkânı yoktur. Tüm gönderimler sadece tahsis edilecek paneller üzerinden gerçekleştirilir.

Bayilik için firma/şirket olma zorunluluğu vardır. 

Bayilik başvurusu için tıklayınız.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!