yükleniyor

Whatsapp Toplu Mesaj

Avantajlı Whatsapp Toplu Mesaj Fiyatları için Tıklayın...

Toplu WhatsApp Toplu Mesaj Hizmeti: Metin / Resim / Video / Ses / PDF / Vcard

     Türkiye’de Toplu WhatsApp Mesajlaşma / Pazarlama çözümleri sağlama konusunda, uzun süren çalışmalarımız sonucunda ilk ve tek servis sağlayıcısıyız. Whatsapp Toplu Mesaj hizmetimiz sadece Türkiye’ye değil , sistemimiz üzerinden tüm dünyaya gönderim yapabileceğiniz bir alt yapıya sahiptir.

     Whatsapp Toplu Mesajlaşmanın Toplu SMS e göre en büyük avantajının 2000 karaktere kadar Metin, 10 MB a kadar Resim, Ses, Video, Dosya gönderilebiliyor olmasıdır. Ayrıca Toplu SMS sisteminde olduğu gibi çok fazla evrak prosedürü yoktur.  Bu hizmeti Türkiye’de ilk ve tek yapan firma olarak, minimum zaman dilimi içinde maksimum başarıya yönelik, WhatsApp Mesajlarının % 80'ine kadar teslim edilmesini sağlamak için gerekli tüm yatırımları ve hizmet ağımızı kurduk. 

     Portakal Ajans olarak, WhatsApp Toplu Mesaj hizmetini başta Türkiye olmak üzere, tüm dünya çapında yenilikçi mobil mesajlaşma hizmetlerini sunmaktayız.  WhatsApp’ ta bireysel olarak yaptığınız tüm işlemleri (Mesajlaşma, Resim Gönderimi, Ses Dosyası ve Videolar gibi) size tahsis edeceğimiz özel panelden toplu olarak yürütebileceksiniz. 

Whatsapp SMS gönderim panelimiz ingilizcedir. Şirketimiz başta Türkiye olmak üzere 48 Ülkeye hizmet vermektedir. Bu nedenle kullanım panelimiz ortak dil olan ingilizcedir. Whatsapp Mesaj gönderim panelimiz gayet basittir. Hesabınız açıldığında müşteri temsilcimiz panel kullanımı konusunda eğitim verecektir. 


Niçin WhatsApp Toplu Mesaj Hizmeti'nden faydalanmalısınız?

Whatsapp Toplu Mesaj Gönderiminin diğer reklam alternatiflerine göre daha etkili olduğu aşikardır. Whatsapp Toplu Mesaj sistemin neden daha etkilidir?

Görüntü veya Video reklamı diğer reklam alternatiflerine göre 10 kat daha etkilidir, Ayrıca göndermek istediğiniz metin Normal mesajdaki gibi 160 karakterle sınırlı değildir. Hizmet ve kampanyalarınızı daha detaylı anlatma imkanı sağlamaktadır.

WhatsApp Toplu Mesajla, potansiyel müşteri adaylarının TV Reklamları, Radyo Reklamları, E-posta Reklamları, Kağıt Reklamları gibi diğer reklam alternatiflerine kıyasla 10 kat daha fazla dikkat çekmenizi sağlarsınız.

WhatsApp Toplu Mesaj sisteminde, video resim ve uzun detaylı metin reklam çalışmalarınız, diğer benzer reklam çalışmalarına göre çok düşük maliyetli ve etkilidir.

Bir son kullanıcı bir akıllı telefona ya da WhatsApp etkinleştirilmiş bir telefona sahip değilse, kesinlikle potansiyel bir müşteri değildir. Bu nedenle Whatsapp Toplu Mesaj aslında en doğru potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlar. 

Whatsapp Toplu Mesaj kampanyaları size özel panelden yürütmek gayet kolaydır ve tüm özet raporunu da anlık olarak alırsınız.

Avantajlı Whatsapp Toplu Mesaj Fiyatları için Tıklayın...Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!