yükleniyor

Whatsapp Toplu Sunum Dosyası Teklif Gönderimi

800 milyon aktif kullanıcı sayısını aşmış olan Whatsapp uygulaması, günümüzün en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması olduğunu ortaya koyuyor. Sesli, mesajla veya video olarak paylaşım yapabileceğiniz uygulama üzerinden dünyanın neresinde olursa olsun herkese ulaşmanızı mümkün kılıyor. Mobil platformun en önde gelen uygulamaları arasında yer alan Whatsapp, yaklaşık 180 ülkede yapılan güncellemelerle birlikte beğenilerek kullanılmaya devam ediyor.

İşlerinizin daha verimli ve aktif şekilde ilerlemesi için Whatsapp toplu sunum dosyası teklif gönderimi sayesinde dosyalarınızı çalışanlarınıza gönderebilirsiniz. Portakal Ajans pazarlama nitelikli kadro çalışanları ile gerekli bilgi ve belgeleri düzenleyerek istediğiniz zamanda ve istediğiniz kişi sayısınca sunum dosyalarınızı iletmenizi sağlayacaktır. Satın alacağınız uygulama İngilizce dilindedir ancak gerekli destek ücretsiz olarak sağlanacaktır.

  • Önemli detayların birçok kişi tarafından öğrenilmesini sağlar.
  • Hızlı ve pratik bir şekilde bilgilerin iletimi ve saklanması sağlanır.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!