yükleniyor

Blog

Whatsapp Toplu Vcard Gönderme

Türkiye'de ilk defa Portakal Ajans tarafından verilen vcard toplu mesaj gönderme özelliğini kullanmak için öncelikle google hesabınız olmalıdır. Whatsapp artık yeni nesil sms gibidir. Hatta kısa mesajın daha pratik ve ucuz hale dö... » İncele.

Whatsapp Toplu Vcard Gönderme

            Teknoloji ile haşır neşir olmamız gün geçtikçe artmaktadır. Birçok alanda bilgi aktarımı kullanımı sağlanması açısından farklı uygulamalar kullanılmaktadır. Bu bilgi aktarım kanalların en ö... » İncele.

Whatsapp Toplu Sms Reklamı

Teknoloji hızla gelişiyor ve insanlar için olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline dönüşüyor. Özellikle akıllı telefonlarda her geçen gün hızla artan bir kullanıcı sayısına sahip olan Whatsapp uygulaması, teknolojinin insana sunduğu en ön... » İncele.

Whatsapp Toplu Sms Reklamı

            Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmakta olan Whatsapp uygulaması, ürün ve hizmet tanıtımlarını çok daha geniş kitlelere ulaştırmak isteyen firmalar için, diğer reklam kanallarına gör... » İncele.

Whatsapp Toplu Sms Reklamı

Teknolojik imkanlar doğrultusunda artık bir mesajın karşı tarafa gönderilmesi çok kolaylaşmıştır. Mesajların resimli olması, video eklenmesi, tanıtım ya da reklam içermesi bu süreyi uzatmamaktadır. Özellikle toplu mesaj hizmeti kon... » İncele.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!