yükleniyor

Blog

Whatsapp Toplu Resim Gönderme

Her zaman kaliteli ve uzman ekibiyle sizlere hizmet vermeyi amaçlayan bu firma, dilediğiniz her dakika sizlere yardımcı olabilir. Türkiye'de bu tarza hizmeti tek veren kurum portakal ajans firmasıdır. Acil gönderilmesi gereken fotoğ... » İncele.

Whatsapp Toplu Resim Gönderme

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte Sms'lerin yerini Whatsapp aldı. Sms'e göre Ses, dosya, resim göndermenin avantajları ve kolaylığı Whatsapp’ı daha cazip hale getiriyor. Bu nedenle çoğu kişi Sms'den önce Whatsapp’a bakıyor. ... » İncele.

Whatsapp Toplu Reklam

Tüm dünyada yaygınlıkla kullanılan bir uygulamadır. Kullanıcılar, bu uygulamanın hayata geçmesiyle kısa mesajın verdiği kısıtlamalardan kurtulmuştur. İstenilen karakter sayısında yazabilme ve farklı görselleri kullanabilme özgürlüğ... » İncele.

Whatsapp Toplu Reklam

Türkiye başta olmak üzere pek çok ülke de de portakal ajans whatsapp toplu reklam hizmetini vermektedir. Reklam hizmetini vermesi sayesinde dünyaya kısa sürede ulaşmasını sağlamaktadır. Türkiye de bu hizmeti ilk defa Portakal Ajans ... » İncele.

Whatsapp Toplu Mesaj Programı

            Türkiye'de mesajlaşma ile pazarlamayı bir arada gayet güzel yöneten portakal ajans tüm dünyaya harika bir şekilde bu hizmeti sunmaktadır. İnsanların mesajlaşma konusunda Whatsapp’ı tercih e... » İncele.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!